مشاهده لیست اخبار و مقالات

سرویس جدید کودکان و نوجوانان توسط اپراتور ایرانسل

1394/2/24 | 43777 بازدید | منبع : ابرپیامک


هم اکنون اپراتور ایرانسل برای کودکان و نوجوانان سرویس جدیدی ارائه کرده است تا در بستری امن از اینترنت استفاده کنند چون نگرانی بیشتر خانواده ها این است که فرزندانشان در اینترنت جهانی به فضای نامحدود و محتوای متعددی دسترسی دارند که اپراتور ایرانسل فاز اول «سرویس کودک و نوجوان» برای دسترسی آنها به فضای مفید و جذاب فراهم کرده است.

از این پس والدین می توانند روی سیم‌ کارت‌ های دائمی یا اعتباری ایرانسل کودک یا نوجوان خود، کد #1*543* به صورت رایگان وارد کرده سپس اطلاعات مربوط به فرزند خود را وارد کنند تا سرویس کودک و نوجوان فعال شود اما غیر فعال کردن این سرویس با شماره گیری کد دستوری #۳*۵۴۳* امکان پذیر است. هنگامی که این سرویس فعال شود در مکالمات و پیامک های فرزند شما محدودیتی وجود ندارد ولی در مورد سایت ها باید گفت فقط می توانند به سایت هایی که مربوط به کودک و نوجوان است دسترسی پیدا کنند وخارج از محتوای کودک و نوجوان دسترسی نخواهند داشت.

امکان دسترسی به انواع سایت‌های مخصوص کودک و نوجوان مانند شبکه پویا، سرویس‌های رایگان متنی «درباره نماز» و «چهره‌های ورزشی»،گلهای بهشت، کیهان بچه‌ها، آپارات کودکان، سرزمین مجازی کودکان، کودکانه، دردونه، جهان کودکان، سلام زبان، کتابخانه کودک از جمله ویژگی های سیمکارت کودکان و نوجوانان است. به غیر از این موارد، مصوبه شماره ۲۰۳ توسط کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در مورد شبکه های موبایل مقرر شده که اپراتور ها به نحوی، خدمات را با دسترسی تعریف شده در حوزه باند پهن موبایل برای کودکان و نوجوانان ارائه کنند و مهلتی که به اپراتورها داده شده تا اواخر خردادماه است.0 نظر در مورد : سرویس جدید کودکان و نوجوانان توسط اپراتور ایرانسل


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :