مشاهده لیست اخبار و مقالات

روشی برای کاهش مصرف اینترنت

1393/12/25 | 6967 بازدید | منبع : ابرپیامک


شاید بهتر باشد بیشتر در مورد نوع مصرف حجم اینترنت بیاندیشید معمولا حجم زیادی از اینترنت شما را دانلود فیلم و استریم ویدیو بصورت آنلاین مصرف می کند و کار هایی مثل وبگردی ساده یا چک کردن ایمیل‌ها از اینترنت کمتری بهره می برند و اگر حجم کافی ندارید می توانید به نحو ه ای هزینه های خو را کاهش دهید برای اینکار باید از دیدن فیلم ها ی آنلاین و ویدئو های بزرگ بپرهیزید.

اگر از اینترنت محدود استفاده می کنید لازم است بدانید که پخش یک فیلم اچ دی با کیفیت ۲۵۶ کیلوبات در هر ساعت حدود ۱ گیگا بات و پخش موسیقی آنلاین بیش از صد مگابانت اینترنت مصرف می کند و مصرف بازی های آنلاین ۱۰ تا ۸۰ مگابات است. اگر با گوشی خود وبگردی می کنید و می خواهید اینترنت کمتری مصرف شود بهتر است از نسخه ی موبایل سایت استفاده کنید چون تبلیغات اضافی در آن حذف شده است و اگر می خواهید بدانید در نسخه موبایل هستید یا نه؟ به ابتدای ادرس سایت توجه کنید اگر (.M) داشت این نسخه مخصوص موبایل است و کمتر نت مصرف می کند.

همچنین برخی نرم افزار ها اینترنت زیادی مصرف می کنند مانند برنامه ی فیس بوک و توییتر که مدام در حال انتقال اطلاعات و بروز رسانی هستند و برنامه های دیگری که ممکن است دو ماه از آن استفاده نکرده باشید، پس بهتر است آنها را حذف کنید.0 نظر در مورد : روشی برای کاهش مصرف اینترنت


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :