مشاهده لیست اخبار و مقالات

وزارت ارتباطات در ایام نوروز بر اپراتور های تلفن همراه نظارت دارد

1393/12/19 | 6987 بازدید | منبع : ابرپیامک


قائم مقام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جناب لطف الله سبوحی گفت: این سازمان در ایام نوروز ۹۴ بر ارائه ی خدمات اپراتورهای موبایل نظارت دارد و بیشتر اپراتور هابرای اینکه مشتریان خود را حفظ کنند و هم چنین برای افزایش درآمد خود در ایام خاص از روشهای مختلف، از جمله نصب BTS های متحرک، ظرفیت شبکه را گسترش می دهند تا علاوه بر حجم ترافیک بالا و دسترسی آسان مردم به شبکه، روابط مشتریان حفظ گردد.

وی افزود: سازمان تنظیم مقررات درجهت نظارت و خدمت رسانی بیشتر، نظارت و دسترسی مستقیم به شبکه های اپراتورها را در عید نوروز فراهم می کند و مهمترین دستاورد سازمان تنظیم مقررات ارتباطات امسال، ارتقاء پروانه اپراتور های تلفن همراه و ارائه نسل ۳ و ۴ که این دستاورد توانست منجر به ارتقاءجایگاه ICT ایران در دنیا تا مردم بتوانند به شبکه های اطلاع رسانی به سهولت دسترسی داشته باشند.

سبوحی گفت:در سال ۹۳در حوزه اینترنت با عنوان ارتباطات ثابت (FCP) و ارائه خدمات ارتباطی ثابت (servco) و اپراتورهای مجازی تلفن همراه(MVNO) مقدمات صدور پروانه‌های جدید فراهم شد و قرار است در سال ۹۴طرح جابجایی شماره ها در اپراتورهای موبایل (نامبر پرتابیلیتی) صورت گیرد.

وی در مورد افزایش تعرفه تلفن ثابت تصریح کرد:
شرکت مخابرات ایران برای افزایش تعرفه تلفن ثابت درخاستی ارائه داده که هنوز در مورد آنها تصمیمی نگرفته اند اما ممکن است سیستم تعرفه گذاری در سال آینده تغییر کند. همچنین گفت: سازمان تنظیم مقررات تاکید دارد که جهت ساماندهی سیم کارتهای بی نام و نشان، سیم کارت ها، شناسنامه دار شود که این منجر به افزایش مسئولیت پذیری افراد در قبال خدمات شبکه می شود.0 نظر در مورد : وزارت ارتباطات در ایام نوروز بر اپراتور های تلفن همراه نظارت دارد


کاربران عزیز می توانند با رعایت موارد زیر نظر خود را در مورد خبر فوق ارسال نمایند :
۱ - به عقاید یکدیگر احترام گذاشته و از توهین به دیگران خودداری کنید.
۲ - ارسال نظرات به زبان فارسی مناسب تر و خوانا تر است.
۳ - تمامی نظرات قبل از نمایش در سایت توسط مدیر سایت تایید می شوند. .
نام :
نظر :